Hvorfor se sport hjemme, når du kan se den på Sandvika Sportsbar?

På Sandvika Sportsbar holder vi åpent syv dager i uken og viser live sport på våre TV-skjermer. Sport er kjernen i vår virksomhet, og vi tilbyr et bredt utvalg av sportsarrangementer, fra fotball til langrenn, friidrett, dart, EHL og mange andre begivenheter fra hele verden

Opplev den unike atmosfæren på Sandvika Sportsbar og gå ikke glipp av et eneste øyeblikk av de sportslige begivenhetene på vår storskjerm eller på en av våre andre TV-skjermer. Nyt en iskald drink sammen med venner og la oss sørge for en uforglemmelig kveld.

Sportssendinger
Onsdag 29.05
19:00
Bodø/Glimt - Sandefjord
Fotball, Eliteserien

(TV-skjerm med lyd)

19:00
Brann - Kristiansund
Fotball, Eliteserien

(TV-skjerm med lyd)

21:00
Olympiakos - Fiorentina | Finale
Fotball, UEFA Conference League

(Storskjerm med lyd)

Torsdag 30.05
18:00
Diamond League
Friidrett, Bislett Games

(TV-skjerm med lyd)

Fredag 31.05
18:00
Norge - Italia
Fotball, EM-kvalifisering, kvinner

(Storskjerm med lyd)

Lørdag 01.06
16:00
Ranheim - Vålerenga
Fotball, OBOS-ligaen

(TV-skjerm med lyd)

16:00
Sogndal - Stabæk
Fotball, OBOS-ligaen

(TV-skjerm med lyd)

18:00
HamKam - Brann
Fotball, Eliteserien

(TV-skjerm med lyd)

21:00
Borussia Dortmund - Real Madrid | Finale
Fotball, Champions League

(Storskjerm med lyd)

Søndag 02.06
14:30
Molde - Viking
Fotball, Eliteserien

(TV-skjerm med lyd)

17:00
Haugesund - Bodø/Glimt
Fotball, Eliteserien

(TV-skjerm med lyd)

19:15
Rosenborg - Fredrikstad
Fotball, Eliteserien

(TV-skjerm med lyd)

Onsdag 05.06
19:00
Norge - Kosovo
Fotball, Treningslandskamp

(Storskjerm med lyd)

Lørdag 08.06
19:30
Danmark - Norge
Fotball, Treningslandskamp

(Storskjerm med lyd)

Søndag 09.06
17:00
Stabæk - Sandnes Ulf
Fotball, OBOS-ligaen
19:00
Vålerenga - Moss FK
Fotball, OBOS-ligaen
Onsdag 12.06
19:00
Stabæk - Mjøndalen
Fotball, OBOS-ligaen
Fredag 14.06
21:00
Tyskland - Skottland
Fotball, Fotball-EM

(Storskjerm med lyd)

Lørdag 15.06
15:00
Ungarn - Sveits
Fotball, Fotball-EM
18:00
Spania - Kroatia
Fotball, Fotball-EM

(Storskjerm med lyd)

21:00
Italia - Albania
Fotball, Fotball-EM

(Storskjerm med lyd)

Søndag 16.06
15:00
Polen - Nederland
Fotball, Fotball-EM

(Storskjerm med lyd)

15:00
Egersund - Vålerenga
Fotball, OBOS-ligaen
18:00
Slovenia - Danmark
Fotball, Fotball-EM

(Storskjerm med lyd)

21:00
Serbia - England
Fotball, Fotball-EM

(Storskjerm med lyd)

Mandag 17.06
15:00
Romania - Ukraina
Fotball, Fotball-EM
18:00
Belgia - Slovakia
Fotball, Fotball-EM

(Storskjerm med lyd)

21:00
Østerrike - Frankrike
Fotball, Fotball-EM

(Storskjerm med lyd)

Tirsdag 18.06
18:00
Tyrkia - Georgia
Fotball, Fotball-EM

(TV-skjerm med lyd)

21:00
Portugal - Tsjekkia
Fotball, Fotball-EM

(Storskjerm med lyd)

Onsdag 19.06
15:00
Kroatia - Albania
Fotball, Fotball-EM

(TV-skjerm med lyd)

18:00
Tyskland - Ungarn
Fotball, Fotball-EM

(Storskjerm med lyd)

21:00
Skottland - Sveits
Fotball, Fotball-EM

(Storskjerm med lyd)

Torsdag 20.06
15:00
Slovenia - Serbia
Fotball, Fotball-EM
18:00
Danmark - England
Fotball, Fotball-EM

(Storskjerm med lyd)

21:00
Spania - Italia
Fotball, Fotball-EM

(Storskjerm med lyd)

Fredag 21.06
15:00
Slovakia - Ukraina
Fotball, Fotball-EM
18:00
Polen - Østerrike
Fotball, Fotball-EM
21:00
Nederland - Frankrike
Fotball, Fotball-EM

(Storskjerm med lyd)

Lørdag 22.06
15:00
Georgia - Tsjekkia
Fotball, Fotball-EM
18:00
Tyrkia - Portugal
Fotball, Fotball-EM

(Storskjerm med lyd)

21:00
Belgia - Romania
Fotball, Fotball-EM
Søndag 23.06
17:00
Stabæk - Levanger
Fotball, OBOS-ligaen
17:00
Vålerenga - Sandnes Ulf
Fotball, OBOS-ligaen
21:00
Sveits - Tyskland
Fotball, Fotball-EM

(Storskjerm med lyd)

21:00
Skottland - Ungarn
Fotball, Fotball-EM
Mandag 24.06
21:00
Albania - Spania
Fotball, Fotball-EM

(TV-skjerm med lyd)

21:00
Kroatia - Italia
Fotball, Fotball-EM

(TV-skjerm med lyd)

Tirsdag 25.06
18:00
Frankrike - Polen
Fotball, Fotball-EM

(Storskjerm med lyd)

18:00
Nederland - Østerrike
Fotball, Fotball-EM

(TV-skjerm med lyd)

21:00
England - Slovenia
Fotball, Fotball-EM

(Storskjerm med lyd)

21:00
Danmark - Serbia
Fotball, Fotball-EM

(TV-skjerm med lyd)

Onsdag 26.06
18:00
Slovakia - Romania
Fotball, Fotball-EM
18:00
Ukraina - Belgia
Fotball, Fotball-EM
21:00
Georgia - Portugal
Fotball, Fotball-EM

(Storskjerm med lyd)

21:00
Tsjekkia - Tyrkia
Fotball, Fotball-EM
Torsdag 27.06
21:15
Lillestrøm - KFUM Oslo
Fotball, Eliteserien
Fredag 28.06
19:00
Brann - Strømsgodset
Fotball, Eliteserien
19:00
Sarpsborg 08 - Bodø/Glimt
Fotball, Eliteserien